Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 8360963
status: sprzedaż
województwo: Śląskie
miasto: Pszczyna
dzielnica: -
pow. całkowita: -
pow. działki: 26380 m2
cena: 1 300 000 PLN (49 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: -
piętro: -
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż/parking: -
nieruchomości
Na sprzedaż unikatowa oferta - teren pod zabudowę sportowo rekreacyjną. Wyjątkowo malowniczo usytuowany, przy samym lesie, a wręcz nim osaczony.Plan zagospodarowania dla całego terenu przewiduje zabudowę zarówno obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak i towarzyszących im budynków usługowych, handlowych, gastronomicznych, hotelowych, pensjonatowych, a także mieszkalnych. Dopuszczona jest naprawdę spora kubatura, o powierzchni zabudowy nawet do 5 000 m2, i maksymalnej szerokości elewacji frontowej do 100 m, pod warunkiem zachowania otwartego charakteru krajobrazu i osi widokowych, które w tym miejscu są zresztą niepodważalnym atutem.

Cały teren wcina się zdecydowanie w las i jest nim niemal z trzech stron otoczony. Nieopodal, ok. 200 metrów dalej w tymże lesie, jest malowniczy i na wpół dziki kilkuhektarowy staw.

Dojazd jest drogą gminną, wstępnie utwardzoną.Cena obejmuje również nieduży domek letniskowy - drewniany, ale bardzo nowoczesny i komfortowo wyposażony. Cała południowa ściana jest przeszklona, z otwarciem na las właśnie. Budynek jest zasilany z paneli fotowoltaicznych, ale w trakcie realizacji jest także stałe przyłącze energetyczne. Oprócz budynku rekreacyjnego jest jeszcze altana, solidna betonowa piwniczka ziemna i budynek techniczny (m.in. z baterią akumulatorów). Woda jest ze studni.Przedmiotem tej oferty jest 2,6380 ha terenu z budynkiem opisanym powyżej. Ale można nabyć mniejszą część - 1,5840 ha ze wspomnianym budynkiem, za jedyne 900 tys. PLN. A gdyby dla odmiany komuś było mało 2,6 ha, to jest również możliwość dokupienia i kolejnych sąsiednich gruntów, nawet i do 5 ha dodatkowo.UWAGA - przy szybkiej transakcji - możliwość dobrej negocjacji ceny ! ! !Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.