Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 8530963
status: sprzedaż
województwo: Śląskie
miasto: Pszczyna
dzielnica: -
pow. całkowita: -
pow. działki: 19967 m2
cena: 1 996 700 PLN (100 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: -
piętro: -
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż/parking: -
nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o unikalnej lokalizacji - jedyne w tej części Śląska, prywatne grunty budowlano-usługowe położone w środku ogromnego, dziewiczego lasu! I to z gminną asfaltową drogą dojazdową! Jest to teren byłej jednostki wojskowej w Czarkowie...W skład wchodzi teren prawie 2 ha w jednym zwartym kawałku, o nieregularnym kształcie, z każdej strony otoczony ścianą lasu, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z podstawowymi usługami. Mapa terenu jest w załączonym pliku graficznym. Cała nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Większość terenu przewidziana jest pod zabudowę wielorodzinną z dopuszczeniem lokalizacji: obiektów o charakterze pensjonatowym, usługowych funkcji towarzyszących w postaci drobnych usług handlu, rzemiosła, gastronomii i rekreacji. Część terenu (pas okalający wzdłuż ściany lasu) przeznaczona jest na zagospodarowanie izolacyjną zielenią parkową, a jeden fragment oddzielnie na usługi zdrowia, rehabilitacji i odnowy.

W trakcie procedowania jest zmiana planu zagospodarowania przestrzennego. Przy zachowaniu dotychczasowego przeznaczenia pod zabudowę wielorodzinną, jest prawdopodobne rozszerzenie o możliwość alternatywnie zabudowy jednorodzinnej, a także rezygnacja z pasa zieleni ochronnej, czyli przeznaczenia 100 % działki pod zabudowę, z zachowaniem jedynie przepisowych odległości od ściany lasu.

Z uwagi na wyjątkowo indywidualny charakter miejsca i jego dotychczasowej funkcji wojskowej, uzbrojenie terenu w media, jakkolwiek istniejące, nie jest do końca zinwentaryzowane. Jest natomiast możliwe uzupełnienie lub odbudowanie tych sieci przez gestorów mediów - zwłaszcza sieci energetycznej i gazowej. Wodociąg został w niedawnym czasie odbudowany - jest zupełnie nowy, o przekroju 150 mm.

Część fundamentów bo byłych zabudowaniach koszarowych celowo nie została do tej pory usunięta, bo są wystarczająco solidne by mogły stanowić podwaliny pod ewentualną nową inwestycję.Druga, sąsiednia (wschodnia) część terenu byłej jednostki wojskowej przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Ok. 1,5 ha podzielono tam na 12 działek od 8 do 15 ar, przy czym część z nich również jest na sprzedaż, w ramach oddzielnej oferty.Dla miłośników przyrody, lasu, dzikiego ptactwa i zwierzyny, amatorów ‘kontrolowanego odludzia’, nie ma lepszego miejsca w okolicy. Wychodząc z domu znajdujemy się od razu na niekończących się leśnych szlakach spacerowych i rowerowych. Jednocześnie, dzięki zrealizowanej w ostatnich latach nowej obwodnicy Pszczyny, z Czarkowa jest już szybki i bezproblemowy wyjazd na DK1 w kierunku Katowic i Bielska-Białej.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do deweloperów, szukających dla swych klientów czegoś wyjątkowego, celujących w prestiż i wysokie wymagania a nie w tanie rozwiązania.

Podana cena jest kwotą netto.Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.