Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

O nas

CROPOL, biuro nieruchomości z siedzibą w Tychach powstało w roku 2008 ze zamiarem połączenia dwóch szybko rozwijających się rynków nieruchomości – w Polsce i Chorwacji. Stosunkowo dużao dległość, bariery językowe, bezpieczeństwo transakcji oraz specyfika rynku nieruchomości każdego z kraju stanowią poważna przeszkodę dla potencjalnych klientów noszących się zamiarem nabycia nieruchomości w jednym lub drugim państwie. Naszym atutem jest profesjonalizm odzwierciadlający się w doskonałej wiedzy językowej, poznawaniu systemów i przepisów prawnych oraz rynku nieruchomości obu krajów.

CROPOL współpracuje z partnerami (biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami) na terenie całej Polski i Chorwacji w zakresie sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości. Pośrednicy oraz agenci współpracujący z firmą CROPOL zapewniają miłą i profesjonalna obsługę klientów.

Sprzedającym ułatwiamy dostęp do potencjalnego kupca korzystając ze szerokiego wachlarza działań marketingowych i ogólnopolskich baz danych, przyspieszając w ten sposób transakcje. Udzielamy również rady i pomocyw każdej fazie sprzedaży aż do podpisania umowy u notariusza.

Kupujących, po dokładnym zbadaniu potrzeb i oczekiwań, zapoznajemy z naszą bazą ofert i pomagamy przy podjęciu najkorzystniejszej decyzji. Mamy nadzieje, że u nas znajdziecie tego czego oczekujecie.

Usługi - CROPOL, biuro nieruchomości oferuje:

- kompleksową usługę w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości w Polsce i na obszarze wybrzeża Adriatyckiego w Chorwacji,

- pomoc przy najmie lokali i budynków użytkowych oraz mieszkań i budynków mieszkalnych,

- doradztwo w zakresie rynku nieruchomości - aspekty finansowe, ocena ryzyka finansowego związanego z transakcją,  doradztwo w zakresie zamykania transakcji,

- usługi wykonywania świadectw /certyfikatów/energetycznych  dla klientów indywidualnych oraz firm,

- audyty energetyczne budynków mieszkalnych i obiektów budowlanych

- usługi termowizji w budownictwie i ciepłownictwie.

nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.