Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 9350963
status: sprzedaż
województwo: Śląskie
miasto: Goczałkowice-Zdrój
dzielnica: -
pow. całkowita: -
pow. działki: 5767 m2
cena: 750 000 PLN (130 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: -
piętro: -
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż/parking: -
nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlano-usługowa, położona w uzdrowiskowej miejscowości Goczałkowice-Zdrój. W sercu miejscowości, genialnie skomunikowana, a jednocześnie na skraju terenów zielonych i rozległych stawów!
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod usługi zakwaterowania zbiorowego typu hotel, motel,pensjonat, schronisko itp., oraz częściowo pod zieleń towarzyszącą. Oprócz przeznaczenia podstawowego można oczywiście zlokalizować usługi towarzyszące,takie jak gastronomia i inne. Szczegółowy wypis z planu wraz ze wszelkimi uwarunkowaniami jest do wglądu w naszym biurze.
Na bardzo zaawansowanym etapie są z kolei prace nad zmianą planu zagospodarowania przestrzennego tej części Goczałkowic, choć diametralnie się on tu nie zmienia. Nowy projekt przewiduje na niemal całości działki tereny usług objętych strefą `A` ochrony uzdrowiskowej, a w szczególności:
-        zabudowa usług nieuciążliwych w zakresie: gastronomii,kultury, edukacji, sportu i rekreacji, ochrony zdrowia i opieki socjalnej oraz zakwaterowania turystycznego w formie hoteli, moteli i pensjonatów;
-        zabudowa rekreacji indywidualnej
-        dopuszczenie zabudowy mieszkalnej w budynku usługowym - do 50% udziału powierzchni mieszkalnej względem usługowej
Funkcja przeznaczenia w planie jest adekwatna do lokalizacji działki - bezpośrednio przy Goczałkowickim uzdrowisku oraz parku zdrojowym. Z dala od głównej drogi, z bajecznym widokiem na rozległe goczałkowickie stawy i lasy, a na drugim planie panoramę Beskidów. Dojazd do działki asfaltowy,zupełnie nową drogą, z przewidzianym zjazdem. Działka z jednej strony bezpośrednio sąsiaduje z budowanym, już na ukończeniu zresztą, nowym centrum przesiadkowym przy stacji Goczałkowice-Zdrój. Bliskie sąsiedztwo stacji kolejowej sprzyja obsłudze funkcji uzdrowiskowo-pensjonatowej. Drugim bokiem działka otwiera się na wspomniane wcześniej stawy, od których oddziela ją jedynie ścieżka rowerowa i rów odwadniający.
Działka ma dość foremny kształt trapezu, szerokość działki to 45 metrów, a uśredniona długość to ok. 130 metrów. Dokładne wymiary są podane na załączonej mapie.
Teren bardzo atrakcyjny krajobrazowo, w bardzo korzystnej cenie!
Uzbrojenie - prąd, woda, gaz i kanalizacja - tuż przy granicach działki.
 
Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.
 
CROPOL  NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Oferta nr 9350963 wysłana z systemu LocumNet Online

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.