Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 9480963
status: sprzedaż
województwo: Śląskie
miasto: Pszczyna
dzielnica: -
pow. całkowita: -
pow. działki: 8270 m2
cena: 1 000 000 PLN (121 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: -
piętro: -
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż/parking: -
nieruchomości
Na sprzedaż działka inwestycyjna przy DW 933 w Ćwiklicach z potencjałem i gratisem!
Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego jest w całości typowo usługowe, z dopuszczeniem drobnej wytwórczości, mieszkań funkcyjnych oraz garaży i miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i ciężarowych. W powyższe przeznaczenie jak najbardziej wpisuje się więc m.in. sprzyjająca tej dokładnie lokalizacji wszelka obsługa ruchu kołowego - stacje paliw i obsługi samochodów, stacje diagnostyczne, warsztaty itp. Dopuszczone są także stałe i tymczasowe urządzenia reklamowe. Maksymalna wysokość budynków to 18 metrów.
Działka ma wprawdzie wydłużony kształt, natomiast całym długim bokiem przylega bezpośrednio do głównej drogi wojewódzkiej Pszczyna-Oświęcim - DW 933, co w przypadku obiektu komercyjnego pozwala na wyjątkowo szeroką ekspozycję wzdłuż tej drogi i nieograniczone wręcz możliwości reklamowe inwestycji. Opracowane analizy i koncepcje architektoniczne dopuszczalnej zabudowy wykazały możliwość posadowienia na tej działce obiektów budowlanych, w tym hal - do 2 500 m2 łącznej powierzchni zabudowy (do 1000 m2 dla pojedynczego obiektu). Dostępna jest wszelka infrastruktura techniczna - sieci energetyczna, gazowa, wodociągowa oraz kanalizacja sanitarna i deszczowa.
Cennym gratisem do tej nieruchomości jest, ulokowana na jej przedłużeniu, dodatkowa działka o powierzchni 995 m2. Ma także przeznaczenie usługowe, natomiast z uwagi na mocno wydłużony kształt i usytuowanie również bezpośrednio wzdłuż DW 933, jej możliwość zabudowy kubaturowej jest praktycznie niemożliwa. Może za to stanowić doskonałe zaplecze dodatkowe, pełnić wszelkie funkcje uzupełniające dla głównej nieruchomości, nie mówiąc o możliwościach reklamowych - jej rozciągłość wzdłuż DW 933 to ponad 140 metrów! Jest to o tyle atrakcyjne, że droga ta stanie się niebawem główną drogą łączącą Pszczynę z budowaną obecnie nową trasą S1.
Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.
CROPOL   NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Oferta nr 9480963 wysłana z systemu LocumNet Online

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.