Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 10120963
status: wynajem
województwo: Śląskie
miasto: Pszczyna
dzielnica: -
pow. całkowita: 194.5 m2
pow. działki: -
cena: 6 000 PLN (31 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: -
piętro: 1/1
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż/parking: -
nieruchomości
Na wynajem pomieszczenia usługowe o szerokim wachlarzu przeznaczenia. Mogą pełnić funkcję biurową, usługową, handlową a częściowo i magazynową, z uwagi na wysokość pomieszczeń. Idealne na siedzibę firmy prowadzącej handel internetowy z możliwością sprzedaży bezpośredniej - pomieszczenia doskonale nadają się również na ekspozycję towarów, są bardzo dobrze doświetlone - zarówno dużą ilością okien, jak i świetlikiem dachowym. Generalnie zarówno cały obiekt i jego otoczenie, wejście, komunikacja jak i same pomieszczenia, prezentują się bardzo dobrze, co jest istotne by móc przyjmować kontrahentów i wywrzeć na nich dobre wrażenie. Jest to niemal nowy, zaledwie kilkuletni obiekt, nowoczesny i energooszczędny, w wysokim standardzie. Pełny samodzielny węzeł socjalny i sanitarny. W posadzce w kilku punktach na środku pomieszczeń ulokowane są gniazda zasilania i teletechniczne, co pozwala na sytuowanie stanowisk pracy w formie wyspowej. Pomieszczenia usytuowane są na piętrze obiektu, a są to:
Sala główna - 126,25 m2
Sala nr 2 (np. konferencyjna) - 35,40 m2
Sala nr 3 (np. gabinet prezesa) - 21,25 m2
Socjal - 6,90 m2
WC - 3,45 m2
Schowek - 1,25 m2
Powierzchnia samych pomieszczeń użytkowych wraz z własnym socjalem to 194,5 m2. Nie wliczona jest tu komunikacja, którą stanowi klatka schodowa prowadząca wyłącznie do wynajmowanych pomieszczeń, oraz korytarz wejściowy na parterze wspólny z użytkownikiem pozostałej części obiektu (jest to spokojna i nieuciążliwa działalność związana wyłącznie z handlem internetowym).
Obiekt mieści się na obrzeżach Pszczyny, w bliskim sąsiedztwie trasy DK1, z idealnym dojazdem do niej, bez ograniczeń. Przed obiektem jest duży parking i plac manewrowy dla TIR-ów. Teren jest ogrodzony. W dalszej perspektywie, wstępnie około roku, będzie możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej w tym samym obiekcie, docelowo ok. 500 m2 (nowoczesna hala wysokiego składowania - 8m, posadzka przemysłowa, doki dla TIR-ów i rampa dla mniejszych samochodów).
Dzięki temu, że budynek jest nowy i wzniesiony w nowoczesnych, energooszczędnych technologiach, generuje niskie koszty ogrzewania i zużycia energii. Koszty ogrzewania wahają się w okolicach 500 PLN/m-c rozłożone w skali roku. Energia elektryczna rozliczana będzie wg wskazania podlicznika. Woda może być rozliczana ryczałtem w wysokości 17 PLN netto za osobę, lub w przypadku niestandardowego zużycia jest możliwość montażu podlicznika.
CROPOL   NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

.
Oferta nr 10120963 wysłana z systemu LocumNet Online

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.